2018 En Sıcak Jean Modelleri
Günlük hayatımızın vazgeçilmezi, giyim kuşağımızın en trendi nedir diye sorsalar, kuşkusuz hepimiz kot jean modelleri diye ifade ederiz. Dolabımızda birkaç çift kot pantolon olsa bile sürekli olarak farklı çeşit jean modelleri de olsa hayır demeyeceğimiz jean modelleri için 2018 en sıcak jean pantolonları hakkında sizlerle değişik modeller paylaşımını yapacağınız.

Günlük hayatımızın vazgeçilmezi, giyim kuşağımızın en trendi nedir diye sorsalar, kuşkusuz hepimiz kot jean modelleri diye ifade ederiz. Dolabımızda birkaç çift kot pantolon olsa bile sürekli olarak farklı çeşit jean modelleri de olsa hayır demeyeceğimiz jean modelleri için 2018 en sıcak jean pantolonları hakkında sizlerle değişik modeller paylaşımını yapacağınız.


Vintage Jean Modelleri

     Dünyada ki kuşkusuz bayanların en çok tercih ettiği ve kendilerini tamamen özgür olarak hissettikleri ve giyiminden oldukça keyif aldığı kot modeli olan Vintage Jean modelleri 1990’lı yılların favori stillerini günümüze yansıtmakta. Dar paçaları ve yüksek bel görünümüne sahip olan Vintage jean modelleri yüksel belli rahat kesime sahip olan ve paçalara doğru hafifce daralan yapısıyla farklı bir görünüm ortaya çıkmasını sağlarken, bayanlar için vazgeçilmez kot modelleri arasında yerini alıyor.

     Her tarz için muhteşem uyum sağlayan ve cazibesinin yanı sıra konforuyla da kombin açısından vazgeçilmez parçası olan bayan kot pantolonların birbirinden değişik modelleri ve mevsimsel tarzlarıyla her daim tarzınızı korumaya yardımcı olan bayan jean modelleri için diyebileceğimiz tek bir söz kurtarıcı pratik parça olarak yerini almaktadır. Bayan jean modellerini dilediğiniz renklerde, uzunluğundan kısasına kadar, bolluğundan genişliğine kadar dilediğiniz paça yapısı ve formda tercih olarak kullanabilir ve hayatınızın her bir anında şık ve konforu üzerinizde taşıyabilmenize olanak tanımaktadır. Bu yazımızda siz değerli bayanlarımız için değişik bayan jean modellerini sizlere aktarmak için makalemizde buluşturmak istiyoruz.

     Dekorlu Moda Kotlar

Günümüzde artık dekor her alana sıçramış ve jean dünyasına da adım atarak farklı tarzların ortaya çıkmasını sağlamıştır. Kotların süslenmiş yapısı günümüzde fazlasıyla revaçta olması, tercih edilen kot modelleri arasında üst sıralarda yerini almaktadır. Değişik renkli motiflerin jeanların üzerine yansıması, sade yapılardan hoşlanmayanların vazgeçilmez modeli olarak günlük yaşantımızda sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Kendi içerisinde pek çok değişik model seçeneği ile artık giyim kombinlerinizi daha da kolaylaştıran etken olarak bayanların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

     Kısa kesimli kotlar

Kot pantolonlarının yeniliği bitmek bilmeyen ve pek çok değişik görünüme sahip olmasının en büyük sebeplerinden birisi kuşkusuz paça kesimleridir. Özellikle bayan kot modelleri arasında bileğe kadar uzanan bu kısa kotlar etraftaki kişiler için başka bir ilgi uyandırmasına sebep oluyor. Paça bölgesinden sarkan saçaklı asimetrik kesimler, değişik desenlerle tasarlanmış kotlar, gerek çizgili gerekse klasik kesimler üzerinde ön plana çıkmayı başarıyor. 2018 yaz trendinin başında da yine kuşkusuz kısa kesimli kotlar revaçta olacak gibi gözüküyor.

     Yırtık kotlar

Özellikle son yılların en popüler kot modellerinin bir tanesi olan yırtık denim kot pantolonları kendi arasında fazla tarz çeşit modelleriyle bayanların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. İlkbahar ve yaz mevsimleri arasında fazlasıyla tercih edilen bu modellerin soğuk iklim şartlarına da uyum sağlayabilen pek çok çeşiti bulunuyor. Gerek dizden yırtık kot pantolonları olsun, gerekse taşlanarak değişik model yapılarıyla bayanların gözlerini süslerken, muhakkak gardırobunuzda bulunması gereken kot modellerinden birisidir.

      Fütürizmden Minimalizme yönelen kotlar

Son yıllarda Minimalizmin etkisi kot pantolonlara da yansıması büyük bir yankı uyandırmasına sebep oldu. Evrensel bir tarzı olan bu modelin, dünyanın her bir yöresinde rahatça kullanılabilir olması ve değişik kombinlere uyumlu olması tercih edilmesinin sebeplerinden birisi olmuştur. Gerek gömlekler, gerekse kazak yapılarıyla pek çok kombine uyum sağlayan yapısıyla bayanların gözdesi durumda.

Kısacası geniş kesimli kot pantolonlarından, dar kesimli kot pantolonlarına kadar pek çok kesim çeşitli bulunan jeanların modernize yapısıyla kadınların vazgeçilmezleri arasında yer alırken, her sezona uygun çeşit modelleriyle bu sezonda büyük yankı uyandıracak gibi gözüküyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları