Asimetrik Bob Saç Kesimi
Uzun saçları sevmeyen kısa saçlara ilgi duyan bayanlar için birçok kısa saç modelleri mevcuttur. Kısa saçlarda en çok tercih dilen modellerden bir tanesi de bob kesimdir. Bob kesim hemen her yüz tipine uygundur. Bob kesim saçları, daha çok modern bayanların tercih edebileceği modeller arasında yer alır. Saçlarını kestirmeye karar veren bayanlar bob kesim saçlara karar verdiyse saç rengi ve saçın kalınlığına da öne verilmelidir.

Bob Kesim Saç Modellerinin Bayanlar İçin Avantajları

bob kesim saç modellerini daha çok ünlü bayanlar kullanır. Bu nedenle göz önünde olmak isteyen bayanlar çok sık kullanır.

Farklı tarz sahibi olan bayanlar da sıkça kullanır.

Makyajlarını daha ön planda tutmak isteyen bayanlar bob kesim saçları mutlaka denemelidir.

Bob kesim saçlar sadece kısa saçlar için değil uzun saçlar içinde uygundur. Bu nedenle uzun saç sevenler de kullanabilir.

Orta boy saç sevenler için de bob kesim saçlar oldukça hoş görünecektir.

2018 de fazlaca tercih edilir. Bu yılın trend modelidir.

Bob kesim saçlar bayanları daha fazla modern gösterecektir. Bu nedenle modern görünmek isteyen bayanlar da bob kesim saçları tercih edebilir.

Yüz hatlarını seven ve yüz hatlarını ortaya koymak isteyen bayanlar da bob kesim modelleri tercih edebilir.

Bob kesim saçlar her yüz tüpüne uygundur. Bu nedenle tüm bayanlar rahatlıkla bob kesim saçları tercih edebilir.

Bob Kesim Saçlar İçin En Uygun Saç Boyaları

Bob kesim saçlar her yüz tipine uygun olacağı gibi her saç rengine de uyum sağlayacaktır. Fakat daha çok doğal saç renklerine uygun olacaktır. Özellikle asimetrik bob kesim saçlar modern bayanların ilk tercihleridir. Asimetrik bob kesim saçlar sadece kısa saçlara değil aynı zamanda da uzun saçlara da uygun olacaktır. Kısa saçlarda ise oldukça sık tercih edilir. Farklı renklerde asimetrik bob kesim saçlar için mavi saç rengi, mor ve kırmızı saç renkleri her zaman daha hoş görünecektir. Bob kesim saçlar daha çok genç kızların ilk tercihleri arasındadır. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları